View Single Post
  #55  
Vechi 06.11.2017, 02:34:18
Yasmina's Avatar
Yasmina Yasmina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.079
Implicit

Citat:
În prealabil postat de expedite Vezi mesajul
Buna seara, eu vreau sa ii multumesc public unui Sfant care m-a ajutat foarte repede cu bani cand eram disperata si nu imi mai veneau bani de ceva vreme. Este vorba de SF EXPEDITE, un sfant invocat mai mult in America, am vazut cateva filmulete pe youtube despre cum ia ajutat pe altii urgent cu bani, asta e specialitatea Lui, ajuta urgent la nevoie si am decis sa fac si eu ritualul sa ii cer bani (din munca, bineinteles). L-am rugat sa imi dea o suma de bani in 2 zile si a doua zi i-am si primit. Acesta e primul ajutor primit de la Sfant, daca ma mai ajuta in vreun fel o sa va mai povestesc, daca vreti va pot spune si cum se face ritualul la viorica.roxana@yahoo.com.II MULTUMESC INCA ODATA CA M-A AJUTAT CAND NU MAI AVEAM NICI O SPERANTA.
Da, eu sunt disperata si doresc sa fac ritualul cat mai repede!
Da-ne mai multe detalii,te rugam mult!
Un sfant din America , da????
__________________
Cuvine-se cu adevarat sa te fericim pe tine, Nascatoare de Dumnezeu, cea pururea fericita si prea nevinovata si Maica Dumnezeului nostru. Ceea ce esti mai cinstita decat Heruvimii si mai slavita fara de asemanare decat Serafimii, care fara stricaciune pe Dumnezeu-Cuvantul ai nascut, pe tine, cea cu adevarat Nascatoare de Dumnezeu, te marim.
Reply With Quote