View Single Post
  #202  
Vechi 31.01.2011, 23:06:20
gabriel 30 gabriel 30 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 18.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 201
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iulita Vezi mesajul
Si dovezie care le am, sunt privind problema mea personala. Si nu, ceea ce ai zis tu.
Acum o intorci ca la Ploiesti.vad ca ti-ai sters postarea,dar ceea ce ai scris tu tot ramane la "citate",de acolo nu ai cum sa o stergi.Nu asa,ai spus ca aduci dovezi in sprijinul afirmatii lor tale vizavi de faptul ca preotul Pohomaci da cadouri Audi a6 curvelor ,desfraneaza si bea.
In caz ca ai "uitat" sau te-ai facut ca ai uitat,iti aduc in scris inca o data felul cum te-ai exprimat:
"Pe mine personal nu ma intereseaza ca da audi a6 curvelor,desfraneaza sau se imbata,etc...".
Exact asa te-ai exprimat.Nu ai presupus,ci ai afirmat..in caz ca nu ai habar de diferenta iontr-e presupunere si afirmatie..... Si ti-am cerut sa aduci dovezi in sprijinul acestor afirmatii,nu ale problemelor tale care de altfel nici nu mai intereseaza.....Daca nu le ai,macar sa ai bunul simt sa iti ceri public scuze fata de acest om pe care l-ai jignit atat de grav si urat.
Apropo,afirmatia ta,in intregul ei,o gasesti la postarea cu numarul 173,cu citat din postarea ta.
Reply With Quote