View Single Post
  #231  
Vechi 01.02.2011, 00:23:47
Iulita Iulita is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.02.2010
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 149
Implicit

Citat:
În prealabil postat de flyboy Vezi mesajul
Iulita daca acest preot ti-a facut atata rau de ce nu vi la Mosuni si ii scri un bilet parintelui spunandu=i cat rau ti-a facut? de ce nu o faci? ca nu ai nimic de pierdut? ce te tine?
Am incercat prin e-mail stiind ca cineva gestioneza casuta postala a parintelui, am incercat prin mamager-ul lui, am incercat sa-l sun la numarul lui personal, care mi l-a dat, in caz ca o sa am nevoie. Si cand am reusit sa vorbesc cu manager-ul lui, a spus ca i-a transmis doleanta mea parintelui, si nu avusese nici un raspuns concret de la el. De venit, n-am avut puterea, pentru ca in acel moment, sa ma ierte Dumnezeu, dar imi venea, odata ajunsa acolo, sa tip in gura mare, ca suntem inselati de acest preot. Dar m-am abtinut, pentru ca Dumnezeu, prin Pr Iustin Parvu, mi-a dat un duhovnic bun si iscusit, care m-a sprijinit si m-a sfatuit sa nu mai am de-a face cu el si sa ma rog pentru ratacirea lui, ca pana la sfarsitul vietii lui, Dumnezeu sa-l lumineze.Si familia mea a contribuit foarte mult la "ridicarea" mea. Si prin toti acesti oameni, Dumnezeu si-a facut mila de mine. Slava lui Dumnezeu pentru toate!
Reply With Quote