View Single Post
  #94  
Vechi 28.03.2012, 16:24:00
TunsDiana
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de Laura19 Vezi mesajul
Asa au zis duhovnicii din Rusia si Grecia, ca doar nu am scos de la mine.
Si nu poti compara Rusia,Grecia cu America. Presedinti buni? care din ei? toti au fost masoni. toti. SUA a fost tara creata de masoni,pentru ei. Si nu stiu de ce ti se pare ca e asa bine in SUA, cand e departe de a fi asa. SUA incepe incet incet sa tinda spre totalitarism combinat cu fascism. Canada de asemenea. Si spre deosebire de Rusia si Grecia, SUA nu a fost niciodata stat ortodox. Cei care vor plati cel mai mult vor fii ortodocsii, ptr ca ei au avut aceasta perla pretioasa, numita ortodoxie, au stiut Adevarul si nu l-au pretuit. E mult de spus.

Nu am zis ca Vadim ar fi fost mai bun. Am zis ca ar fi trebuit sa iasa el, insa alegerile au fost numai oficial in mana poporului. Intelegi? Pe romaneste, s-au furat alegerile. Putina cercetare si ai sa vezi ca asa a fost. Am zis, mi-a zis tata cateva chestii si am mai citit si eu si cam asa a fost.

Am zis PP si ND. Adica Partidul pentru Patrie si Noua Dreapta, ambele partide nu au voie sa participe la alegeri ptr.ca nu au nu stiu cate semnaturi. Pentru patrie este cred ca a doua s-au a treia oara cand nu are dreptul de a intra in alegeri, desi e partid din 1993.

http://www.pentrupatrie.ro/
De Noua Dreapta am auzit! Ce partid e Partidul pentru Patrie?
Reply With Quote