Subiect: AutoVortex
View Single Post
  #37  
Vechi 27.07.2021, 20:41:52
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.970
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Adr.iu91 Vezi mesajul
2.Nu s-a ajuns in punctul Din Apocalipsa, cand Raman 1-2 tari si Antihristu e La putere cu omenirea ramasa insemnata cu semnul fiarei abia atunci! La asta m-am referit. Nu vaccinu ARN e semnu fiarei.
Nu se știe dacă însemnarea nu va începe din timp, inițial voluntar, iar după război obligatoriu, eu deduc din Apocalipsă că fiara precede fiului pierzaniei, deci îi va așterne condițiile încununării.

Deja sunt oameni care-și bagă cipuri prin Suedia, State etc ca să deschidă uși biometrice sau folosesc identificare facială, nu știu cu aceia ce-o fi.

Citat:
În prealabil postat de Adr.iu91 Vezi mesajul
A face vaccinu nu e pacat!!!
Poate fi păcat dacă vaccinul provoacă mutilări, chiar și de la vaccinurile copilăriei mai rămâneau câțiva, e adevărat puțini, cu sechele mai mari sau mai mici.

Dacă strici trupul și sănătatea lui care e templu al Duhului Sfânt cu vaccinuri nu poate fi păcat ?

Dacă o fată e vaccinată cu vaccinul anti-hpv despre care au apărut documentare că provoacă sterilitate, nu e păcat să te auto-sterilizezi ?


Citat:
În prealabil postat de Adr.iu91 Vezi mesajul
4.Am fost generatia experiment, cei nascuti dupa '90, au fost pusi sub diverse experimente cu vaccinuri, educatie, pregatiri, etc...
Eu mi-aș fi dorit ca părinții să refuze vaccinarea mea, după un vaccin în mușchi abia mai mișcam piciorul în primele ore, n-am pățit nimic, dar nu trebuia să trec prin așa ceva, am văzut copii de preoți nevaccinați care sunt bine sănătoși până pe la 12-14 ani.

Nu voi lua niciun vaccin anti-gripal, nu sunt de acord ca firmele să oblige angajații nici măcar la anti-gripal, ca să crească productivitatea chipurile, să nu-și mai ia oamenii concediu de boală în sezonul rece.

În casele unde sunt standarde de igienă, unde sunt clase de elevi care au acces la igienă și nu se ia contact foarte mult cu exteriorul, nu se călătorește în Africa, Asia unde e malarie, febra dengue, se poate și fără vaccin, fac variolă și alte boli tot aceia care trăiesc pe lângă gropi de gunoaie, în case dărăpănate, în condiții insalubre fără apă etc din lipsa igienei.

De la varicelă nu am pățit nimic.

Citat:
În prealabil postat de Adr.iu91 Vezi mesajul
Personal am avut destul vaccinuri si cand eram mic. Cand am crescut Mai mare inainte sa fac primele voiaje pe navele comerciale am facut si vaccin contra febrei galbene,pentru ca am facut voiaje in Africa. Ala a fost un vaccin permanent, scria ca dureaza 10 ani dar de fapt s-a primit regula De La OMS ca e pe viata.
Până acum nu cred se făceau deloc vaccinuri care folosesc RNA și proteina spike, nu cred că modificau celular.

Am auzit de un caz de militar care a avut ceva complicații de la un vaccin, cine știe câți dintre cei care se vaccinează pt Legiunea Străină sau alte misiuni nu fac de fapt niște boli autoimune, datele astea nu se publică.

Nici măcar vaccinurile astea nu sunt 100% sigure.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.

Last edited by Iorest; 27.07.2021 at 20:46:17.
Reply With Quote