View Single Post
  #2  
Vechi 08.01.2010, 17:27:57
andreicozia andreicozia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.02.2009
Locație: Hristos, Budha, Mohamed, Krisna, iubire, pace
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.810
Implicit

Doamne Ajuta-o pe micuta Alexandra!

Citeam pe undeva despre urinoterapie la copiii bolnavi de leucemie si cum multi dintre ei s-au vindecat complet. Exista foarte multe informatii pe Formula-AS cu trimiteri la diversi doctori renumiti Aiurvedici si Naturopati.
Chiar si Mintuitorul nostru a folosit fluidele corpului nostru pentru vindecari miraculoase; saliva Lui

Se pare ca din saliva si flegma prin fierbere controlata la o anumita temp. se pot produce vaccine impotriva gripelor de care suferim. Le putem pregati noi acasa.

Conform medicinii aiurvedice de 5000 de ani se pare ca noi si in fluidele noastre purtam in noi o intreaga farmacie care ne poate vindeca.

Mai citeam ca urina copiilor in jur de 10 ani este cea mai potenta si energizanta si mai ales sterila, nu produce efecte secundare.

Mi s-a parut extrem de interesant, mai ales ca stiu de la bunica mea ca ea vindeca conjunctivitele si urcioarele de la ochi cu urina proprie

Eu zic ca merita sa incercam CEEA CE NE_A LASAT DUMNEZEU, fara sa tot umplem buzunarele doctorilor lacomi de Euro
Auzi tu, 130 000 de Euro., incredibil la ce tupeu si obraznicie s-a ajuns!

Last edited by andreicozia; 08.01.2010 at 17:32:10.
Reply With Quote