View Single Post
  #9  
Vechi 23.04.2009, 00:24:00
patinina34's Avatar
patinina34 patinina34 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.11.2008
Locație: peste oceane si peste mari
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.185
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru patinina34
Implicit

Citat:
În prealabil postat de eduardd Vezi mesajul
Andrei, sincer.. de mult nu am mai ras atat! Si tocmai imi spuneam ca acest forum e plin de oameni morocanosi ce uita sa zambeasca, sa multumeasca. Pai, daca nu ne spalam.. riscam sa ne ia cei de la Sanipid (sau cum le spune..) la despaduchiat Mi-am amintit de un documentar despre perucile acelea grozav de urate si mari cat o zi de post. Spuneau ca, sunt preferatele soarecilor, paduchilor si chiar a liliecilor. Acolo in peruca!!! Daca nu ne spalam riscam sa purtam cu noi o familie respectabila de paduchi, raie, soareci...tot sunt la moda Hamsterii... A! Daca avem chelie ne poate "paste" scabia..deci tot nu-i bine.
Multumesc Andrei! M-ai facut sa adorm cu zambetul pe buze...
Noapte buna si voua occidentalilor: Buna dimineata!
Acest topic m-a facut si pe mine sa zambesc mult!

Interesant...
Pai undeva in biblie, zice ca si casa trebuie maturata, darami-te omul! Nu trebuie sa se curete!?

Da, Jenica, uite, toata gama de paduchi, viermi etc etc, ar trebui cultivata? In cazul ca nu ne spalam...sigur.

Vai de noi.
Igiena personala e importanta.

Pentru Dorin:

Nu stiam ca exista astfel de calugari care nu trebuie sau aleg sau ma rog, nu am inteles eu bine, sa se spele!
Poti sa ne dai mai multe amanunte? Poate sint cei care de fapt vor deveni sfinti? Din moment ce nu au miros.
__________________
Doamne, fie voia Ta, nu voia noastră!
http://sashaparagulla.blogspot.com/
Reply With Quote