View Single Post
  #12  
Vechi 08.10.2021, 00:32:30
Sebastian_Stefan Sebastian_Stefan is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 24.09.2021
Locație: Galați
Religia: Ortodox
Mesaje: 22
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Demetrius Vezi mesajul
Daca ai convinge 20 de oameni ar ajunge, numai ca nu suntem pe forum atatia.
Putem face si altfel.

Uite cum:
Iti trimi 300 RON daca te spovedesti la un preot.
Cauta un preot de la orice parohie care are sait cu numele si telefonul preotului afisate pe situl parohiei, vorbesti sa te spovedeasca (in care ii spui tot ce ne-ai spus aici plus toate cate mai ai de spus lui Iisus Hristos ca sa fii curat) ne spui aici cand ai programat spovada, iar eu imediat voi telefona preotului sa confirme ca spovada s-a facut si ca te-ai impartasit cu trupul si sangele lui Hristos, iar eu in ziua urmatoare iti voi trimite banii(300 RON) prin MoneyGramm pe care tu ii poti ridica si folosi in 10 minute.

Pentru asta eu am nevoie de numele tau complet din buletin, cu ajutorul caruia vei ridica banii, pe baza unui numar de parola pe care ti-l voi comunica pe casuta postala de MP dupa ce depun suma.
E atat de simplu!


P.S.Imi trimiti numele prin mesaj personal MP.
P.P.S. Ar fi bine sa-i spui si ca primesti bani ca sa te spovedesti si ca eu o sa-i dau telefon, ca altfel nu-ti trimit banii daca nu raspunde la apel.
Poti sa le specifici celor de la moneygram sa puna banii direct in cont. Legat de spovedanie am cam facut-o aici deci o sa-i dau linkul preotului sa vada si urmeaza sa ma Impartasesc dar inainte de asta o sa fac si spovedania propriu zisa, oricum acolo nu o sa mai am foarte multe de spus dupa ce o sa vada tot ce am scris aici.

Last edited by Sebastian_Stefan; 08.10.2021 at 00:40:03.
Reply With Quote