Subiect: anunt umanitar
View Single Post
  #27  
Vechi 14.10.2021, 13:29:56
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de eusingur Vezi mesajul
scurtule'n banda...nu am pierdut nimic si nici nu sunt suparat,catusi de putin...morala povestii ,e ca povestea(ta) nu are morala...preplinatatea ta, o sa dea pe afara intr-o zi...sa te fereasca, providenta, de acea zi.
Ce ti-am facut? Cu ce ti-am gresit?.. de-mi vorbesti asa de urat?

DE CE MA IEI IN BALON?

Are morala povestea!!!

De ce-mi zici scurtu-n banda si preaplinatatea ta?

(Nu pricepi ca fricusul, cucu ce-ti planteaza puii lui in cuibul tau, frikukuxclanusul din povestea cu talc a lui Petru7 se razbuna pe Dumnezeu dandu-se victima? Aia e morala! Fricusul ipocrit si agresiv se razbuna pentru ca a pierdut. Cine-l pune sa-si lucreze pierzarea aruncand vina pacatelor sale pe altii?)

Morala e ca ciorb la ciorb nu-si scoate ochii si ca rade ciorb de b-oala sparta! Pricepi morala? Talcul? :)))))))))))

Nu merge la pomul laudat cu sacul gaurit si nu trage cu ulciorbul tau mereu la apa altuia....
.... sunt aici niste talcuri fenomenale. :))))))))))))))

Pentru unii de ras si pentru altii de plans!!!!!!!!!! : (((((((((((((((((((((
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 14.10.2021 at 13:45:23.
Reply With Quote