View Single Post
  #29  
Vechi 29.11.2012, 22:04:29
neica_nimeni_altul's Avatar
neica_nimeni_altul neica_nimeni_altul is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.07.2011
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 506
Talking confuzia unui militian

Citat:
În prealabil postat de MihaiG Vezi mesajul
Domnule Cornel Lemnaru, pentru oricine se va obosi să parcurgă acel fișier, în paralel cu postările tale despre geocentrism, va fi evident că informația și argumentele sunt identice. Deci ? Totuși, nu înțeleg de ce refuzi să îți asumi propria identitate ?!
Domnule Mihai Gangavu, pai daca te-ai fi obosit sa citesti postarile mele de aici,

http://www.crestinortodox.ro/forum/s...=12974&page=81

ti-ai fi dat seama ca sunt un geocentrist convins, asta nu am negat niciodata.

Mai departe, logica asta de militian de care dai dovada, e schioapa rau.

Norocul tau ca pe fisierul ala scria Cornel lemnaru, ca daca scria Michael Jackson spuneai ca in mod logic eu neica_nimeni_altul si Michael Jackson una suntem.

Cand ti-o face mintea un pui, sa-mi dai si mie unul, il platesc in avans !

Am vazut ca Mihai Gangavu foloseste "creierul" lui Theodor_de_Mopsu, este evidend ca este aceeasi persoana, care probabil din considerente de "Guest definitiv" pe acest forum, continua ce a facut si pana acum cu ura, balacareste cu nesimtire pe un forum ortodox un preot ortodox si pe oricine sustine geocentrismul. Logica ne spune ca tu MihaiG (Mihai Gangavu) sau AlinB (Alin Bolovanu) sau Theodor_de_Mopsu sunteti aceeasi persoana. Q.E.D!!!

Adrian Iga, lasa-te de sportul asta, nu mai folosi alte avatare si alte nume, se vede foarte bine cine esti.

Last edited by neica_nimeni_altul; 29.11.2012 at 22:14:13.
Reply With Quote