View Single Post
  #2  
Vechi 31.07.2013, 01:47:15
Hartford's Avatar
Hartford Hartford is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.11.2005
Locație: USA
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.809
Implicit

Citat:
În prealabil postat de laurastifter Vezi mesajul
Doamne ajută!
Vă propun ca, în acest topic, să ne împărtășim unii altora amintiri frumoase și distractive din școală și din facultate pentru că, așa cum știm, în anii copilăriei, ai adolescenței și ai primei tinereți, în special în compania colegilor și "profilor" noștri din școală și din facultate, trăim cele mai frumoase și simpatice experiențe - momente pline de bucurie, unice prin farmecul și frumusețea lor, prin entuziasmul și veselia cu care le trăim, momente ce ne vor rămâne-n inimi toată viața și care ne vor face să zâmbim, îngăduitori față de noi înșine, de câte ori ne vom reaminti de ele.
Personal sunt încă la vârsta tinereții, încă mai studiez, apoi voi fi profesoară, așa încât... voi avea parte, sper, de tot mai multe astfel de momente. :)
Ce spuneți? Cine începe șirul povestirilor? :)
Ma gindeam ca incepi tu!! Eu imi amintesc de una da nu e de ras. Eram la ora de educatie fizica afara si dintr-o data vine o albina asupra mea eu m-am speriat rau si tot dadeam cu mana sa ma apar. Profu tot striga la mine sa stau jos eu nimic. Sa enervat ma trimis in clasa si mi-a dat nota 4. Na de la o albina.
__________________
Rugaciunea care-i plansa
In a lacrimei parau,
Te sfinteste si te-nalta
Ca sa-l vezi pe Dumnezeu!
Reply With Quote