Subiect: anunt umanitar
View Single Post
  #14  
Vechi 18.06.2021, 15:53:50
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.277
Implicit

Citat:
În prealabil postat de eusingur Vezi mesajul
prietene, E MAI USOR SA clevetesti DECAT SA AJUTI, Credinta fara fapte, este nula! BAGA IN CAPUL ALA SEC...
Clevetesc?
Cap sec?
Credinta fara fapte?

Pai ce rost au faptele din Credinta daca sunt lipsite de simtirea milei?
Ar trebui sa-mi fie mila de prietena ta sau de tine dupa ce-mi vorbesti astfel?

De ce m-as milostivii de tine? Ca-ti bati joc de mine la fel ca @gpalama pe care-l iei de prieten pentru ca te-a prostit in fata si ca ma huleste fara numar?

Spui ca eu clevetesc desi mitomanul clevetitor lansator de barfe si superstitii la adresa mea si a celor 7 Tr.Ap. e prietenul tau @gpalama, prieten de necredinta! Nu poti din cauza asta sa constati cine e defapt teroristul si clevetitorul? Nu poti urmari firele discutiei dintre noi ca sa-ti dai seama cine minte si cine spune adevarul, cine se comporta ortodox si cine nu?

Ma confunzi!
Nu eu sunt dusmanul tau!

Mi-e mila de tine si de prietena ta deci iata ca am o credinta care nu e moarta! Simti mila mea?
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 18.06.2021 at 15:58:46.
Reply With Quote