View Single Post
  #174  
Vechi 21.11.2011, 13:36:26
catalin_ catalin_ is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.05.2009
Mesaje: 131
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Erethorn Vezi mesajul
Atac la persoană (de fapt, atac nu doar la o persoană, ci la mai multe persoane, nedefinite, la grămadă), și fără nici o legătură cu subiectul discuției sau cu mesajul la care "răspundeți".




Nici o legătură cu subiectul discuției, se vede că nici n-ați citit mesajul; în plus, o exprimare lipsită de respect față de un înalt ierarh al altei Biserici, pe care însăși ierarhii Bisericii dumneavoastră nu cred că ar încuvința-o. Din câte îmi aduc aminte, atunci când Fericitul Ioan Paul al II-lea a vizitat România, ierarhii BOR i s-au adresat cu Preasfinția Voastră, nu cu "papa ăsta".


Foarte poetic, foarte necivilizat și, încă o dată, nu înțeleg la ce pluralitate vă referiți.



Nici eu nu știu de ce dumneavoastră simțiți nevoia de exprimare pe un forum catolic, pe care aveți sute de postări.

Acum, ce-i drept, dacă toți preopinenții de pe acest forum ar fi de calibrul dumneavoastră, probabil nu aș mai simți nevoia de a mă exprima aici.
multumesc pentru ultima remarca. Comentariile dumneavoastra intaresc ce am spus mai devreme : sunteti pe dinafara din toate punctele de vedere!
Reply With Quote