View Single Post
  #3  
Vechi 18.09.2009, 12:48:42
Raluca06 Raluca06 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 18.09.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 20
Implicit

Si eu m-am gandit la asta. Nu imi sta in caracter sa vad lucrurile altfel decat sunt. Nu stiu daca sufera, dar stiu sigur ca tine la mine. Nu ma incapatanez sa cred asta. pur si simplu am simtit-o. Nu am sincer nici cea mai mica idee pentru atitudinea lui. Parca nu e el. Asta cred ca ma doare cel mai tare. Plus ca atunci cand eram impreuna am vbit de cateva ori bune despre ce a fost intre el si ea si spunea FOARTE convins ca si daca noi ne vom desparti, el nu s-ar mai apropia de ea in veci. Ca si mine, el uraste si nu intelege oamenii care inseala. Tocmai de asta zic ca pe langa motivele pe care mi le-a dat, atitutinea lui e de neinteles. E un om cu principii si nu inteleg cum s-ar schimba asa repede.

Incerc sa ma relaxez si sa imi revin, dar de cate ori mi se pune geana pe geana, tresar. Nu dorm decat 3-4 ore pe noapte. Nu stiu sincer ce sa mai fac. Am incercat chiar sa nu-mi pese. Nu pot, ajung in acelasi punct. Si credeti-ma ca in mod normal am o vointa de fier. ACum nu pot, nu am putere oricat as incerca.
Reply With Quote