View Single Post
  #8  
Vechi 23.02.2022, 11:59:34
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Bai papagal toxic lasa textele ca nu esti in stare sa te povatuiesti pe tine sa iesi din groapa de la NIP dapa-i sa ii povatuiesti pe altii.

Orbule, vindeca-te pe tine, si lasa pe altii...
Bai lablandule toxicoman agresiv ce te dai agresat de Trambite, de Cuvant sau de mine, chiar nu poti realiza ca tu esti in groapopa-prostul si ca NIP este muntele sfant insa de cat de mare bataus te crezi amenintand si santajand emotional ca un mafiot ce esti, crezi c-ar fi invers.

Vezi ca nu stai pe loc in groapa ca ipocritii orbi si puturosi ci sapi, sapi, sapi (fratii) ca nemultumitzii crezand ca dai de apa dar nu dai de apa ci de iad, uitand ca nemultumitului i se ia darul si pierde harul si cade din lac in put, in groapa si acolo in loc sa planga incepe si sapa, sapa, sapa crezand ca da de apa....

Da' ce-mi pasa mie? Am impresia ca o sa meriti ceea ce o sa patesti fiindca pe cat esti de ne-as-tamp-(im)parat si razbunator pe atat esti de insistent ca un muscoci sinucigas ce se tine dupa postarile mele vrand mereu ca sa-si mai traga cate un levier in genunchi si apoi sa se auto-tepuiasca crezandu-se victorios, saracu fricos.

Opreste-te din atacurile la persoana bai papagal toxic turbat ce se da hulit si agresat!!! Ajunge cat rau ti-ai facut! Io te-am iertat si te-am avertizat dar vad ca tu nu te-ai lasat si nu te lasi nicicum de provocari si ispite luandu-ti blesteme fara numar.

"Neamule viclean si desfranat, neam lumesc, cat sa te mai sufar?"
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 23.02.2022 at 12:08:09.
Reply With Quote