View Single Post
  #4  
Vechi 15.11.2014, 15:22:30
Theodore_of_Mopsuestia
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de Mihnea Dragomir Vezi mesajul
Domnu Palama, nu ne-ati mai tinut la curent: l-au arestatara sau inca nu pe papa asta mason care jertfeste copii impreuna cu capetele incoronate ale Europei, in cadrul liturghiilor negre ?
Cred ca si lui i-o fi rusine de tampeniile astea. Singurele "argumente" pe care le are sunt deliruri tabloide. Recunosc ca si eu sar peste cal cind (scriu ca) ma gandesc cu drag la eliminarea celei mai mari parti a rasei anglo-saxone, sau la executarea membrilor societatilor secrete prin legea lui Lynch fara judecata, ca fiind solutii importante pe termen istoric scurt pentru haosul si infectia morala a umanitatii, dar cel putin am argumente istorice si empirice cacalau pentru asta. Da, liderii occidentali si cea mai mare parte a spalacitei populatii de ei ascultatoare sunt o cloaca umblatoare (stiu ca vorbesc extrem de violent, dar iti amintesc ca peste un milion de credinciosi francezi, manifestand civilizat, au fost la fel de nebagati in seama precum tardigradele din muschii de pe peretii Adunarii Nationale de catre "alesii" lu' peste, deci...), insa sa sustii ca Suveranul Pontif e coleg de loja cu toti cainii de dez-dumnezeiti si dez-umanizati ai marii uniuni euroamericane, si jertfesc copii Aluia, e prea de tot. E diferenta dintre pamflet, daca vrei, si colportare de insanitati scrise de altii.
Reply With Quote