Subiect: Somnambulism
View Single Post
  #12  
Vechi 02.07.2012, 15:09:06
Doriana Doriana is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.11.2009
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 2.619
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Cornel Urs Vezi mesajul
doamna Doriana, oricine vine si critica acele manifestari oculte si pune la zid idolii vostri hipnotizatori/mesmeristi gen Bonnke sau Chris, este automat una si aceeasi persoana??!! distinsa doamna,
Distinse domn, dvs sunteti prin excelenta un imitator de penticostali, carora incercati sa le furati identitatea. V-ati facut cont sub numele de penticostalulmantuibil ca sa il imitati pe penticostal. Cand erati profetul de carton v-ati pus la avatar poza lui Pavel Rivis Tipei ca lumea sa creada ca sunteti el. Acum v-ati luat numele pastorului Cornel Urs si al lui writer, o penticostala convinsa... Eu tin legatura si cu writer si cu Cornel Urs si niciunul dintre ei nu are cont pe acest forum. Dar dvs ramaneti obsedat de penticostali... Ati simpatizat un timp cu ei, nu ati reusit sa fiti un bun penticostal, insa a ramas dorinta de a-i imita.

Eu nu vreau sa va impiedic sa faceti ceea ce faceti, atat timp cat Dumnezeu va ingaduie asta. De fapt, nici macar nu vorbesc pentru dvs acum. Iar daca vreti sa pastram tema topicului incercati sa nu mai faceti diversiuni cand intrati pe forum sub numele de writer.
__________________
"Iar mie, să nu-mi fie a mă lăuda, decât numai în crucea Domnului nostru Iisus Hristos, prin care lumea este răstignită pentru mine, și eu pentru lume!" Gal 6:14
Reply With Quote