View Single Post
  #27  
Vechi 07.10.2021, 17:27:38
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.288
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Psalm 23 Vezi mesajul
Îmi mențin părerea, am citit cu atenție cele scrise de tine. Consider ca nu mai am nimic de adăugat pe aceasta tema. Numai bine
Sa nu zici Domnului ca nu ti-am spus, ca nu te-am informat. Ti-am spus Adevarul si iata, din pacate pentru tine iti mentii parerea, convingerea crezand ca te mint.

(”Pentru ca n-ai crezut sa fii orb si mut si sa... pana cand vei crede.”) Te iert ca ma crezi mincinos sau pripit sau naiv si te dezleg de ce ai merita sa-ti zic ca trimis al lui Dumnezeu. Deci ce e in ghilimele si in paranteza nu zic si nu-ti doresc ci ma bucur ca am stat de vorba pe aceasta tema.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa