View Single Post
  #5  
Vechi 16.02.2012, 23:38:29
anna21 anna21 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 07.03.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.461
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Mihnea Dragomir Vezi mesajul
S-au adunat enorm de multe postări. Unele mai așa, altele mai altfel. Multe lucruri ziditoare, adesea sufocate de mult balast.

Care vi se pare, fiecăruia, a fi cea mai bună postare ? Cea mai frumoasă, cea mai plină de miez, aceea care v-a înălțat mai mult, aceea din care am avea cel mai mult de învățat ?
De invatat am invatat din multe postari, chiar ale unora care primeau mai mult palme decat laude (imi amintesc ca la un moment dat a activat un user, Ionut parca se numea, baiat orfan, scria cu multe greseli si era aspru criticat din pricina aceasta. Dar daca aveai rabdare sa le citesti, pana si mesajele lui te atingeau, gaseai ceva de invatat). In mod straniu, chiar si de la andreicozia (banat intr-un final), cu care am avut multe discutii contradictorii, ei, chiar si de la el am invatat multe lucruri (poate nu tocmai ce-si propusese sa transmita, da asta este).

Am mai fost criticata pt ca am laudat useri (ba am fost insultata de-a binelea dupa ce am exprimat admiratia pt unii), dar nu ma pot abtine sa nu spun: cautati postarile dr. Alexandru Anastasiu (sunt rare, dar merita citite, eu am printat din ele). Si am mai invatat din postarile fratelui Zaharia, Glykys si multi altii care posteaza rar.
Reply With Quote