View Single Post
  #49  
Vechi 25.10.2017, 15:27:03
Bucuriepedrum's Avatar
Bucuriepedrum Bucuriepedrum is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.08.2017
Locație: Cluj-Napoca
Religia: Ortodox
Mesaje: 455
Implicit Pentru Iorest

Iaca, te-am citit rapid și pe tine. Bon, o idee predomină, iar aici chiar m-ai supărat. Adică din cât mă cunoști tu pe mine, chiar ai impresia că pun pe seama homosexualității (sau a orientărilor sexuale de orice fel, mai mult sau mai puțin dubioase) reușita ori nereușita artistică/profesională?! Așa îmbâcsită mă vezi? Dar eu nici n-am gândit așa ceva! Hai că de la tine nu mă așteptam, deși ai denaturat tare și ce am zis pe un alt thread, legat de femeia care muncește. Acolo am ignorat, nici n-am mai dat replică să nu-mi pierd și duminica în polemici sterile.

Păi, la naiba! Dacă ar exista un rețetar atât de simplu, m-aș fi făcut eu însămi geniu demult. Numai că, ce să vezi? Nu sunt și nici nu promit (de altfel, ori ești ori nu ești, când vine vorba de genialitate). Limitările astea pe care tu le aduci felului în care văd problema sunt mai mult decât jignitoare, e ca și când ai scuipa pe un tablou pentru că nu știi ce culoare a folosit pictorul.

Iar acum aștept să intervină flying să-mi arate că sunt comunistă, ba mai mult, poate chiar lesbiană (ascunsă). Fiindcă așa decurge forumul, mda.

Gânduri bune tuturor!
__________________
"Mergeți și propovăduiți Evanghelia. Dacă va fi nevoie, folosiți și cuvintele."

Last edited by Bucuriepedrum; 25.10.2017 at 15:32:22.
Reply With Quote