View Single Post
  #78  
Vechi 21.08.2017, 13:39:24
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Bucuriepedrum Vezi mesajul
Neiubind omul, nu m-a interesat că era avocat/profesor/teolog, nu mă căsătoresc cu profesia lui.
Da' di ci nu-i iubisi draga, nu au stiut cum sa-ti aleaga florile? Pai cu Evanghelia ce facusi?

Citat:
Și, dacă te-ai fi uitat la poze, ai fi văzut că sunt lumească, nu maică. Și da (oroare!), port și ochelari. Nu mă mai mărit veci, așa-i? :)
Depinde de definitia lumescului...
Dupa tzoalele din poza de la avatar eu as merge pe varianta cu "Martorii"

Si cu ochelarii..hai, chiar trebuie sa-ti explic si asta?
Sunt ochelariste care te dau pe spate, depinde de fatza si de ochelari, unele chiar nici n-au nevoie de ei - zero dioptrii - dar vor sa dea frisoane barbatilor..
Alte ochelariste in schimb, iti aduc aminte de profesoara aia din generala, aproape de pensionare, la care nu sufla nici musca in clasa...stii tu.

Si citeste si restul postarii..partea cu sportul, etc. ca tot alegand si timpul trecand, pana la urma tot la chel cu burtica ai sa ajungi si nici nu o sa mai fie avocat/profesor/teolog ci probabil ceva cu saibe si piulite iar in weekend fotbalul, micii si berea..

Pana pe la 25 asa, femeile au asa o stralucire (unele o pierd si mai devreme in nopti pierdute cu chefuri si tone de machiaj) pe urma ea se atenueaza pana cand de la 30 incolo, oricat de cochete ar fi, raman in mare parte cu ce sunt ca oameni..iar de aici, pentru noi toti e
grele, daca e sa vorbim de relatii pe termen lung..
__________________
Suprema intelepciune este a distinge binele de rau.

Last edited by AlinB; 21.08.2017 at 13:55:02.
Reply With Quote