Subiect: AutoVortex
View Single Post
  #14  
Vechi 25.07.2021, 09:51:07
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 400
Lightbulb

Citat:
În prealabil postat de Demetrius Vezi mesajul
Nu te pacali, ai grija ce bagi in tine.
Nu se poate sa ma otravesc si sa scap prin post negru, caci postul negru nu poate schimba inconstienta mea in salvarea mea. De unde sa stie postul negru cand gandesc corect?
Voi ati fost atenti ce am scris in threadul celalalt cand am explicat beneficiile postului negru asupra corpului omenesc? Termenu de autofagia (corpul primeste comanda sa distruga celulele moarte, microbii, virusii, sa recicleze celulele moarte) iar La 72 ore De post negru sistemu imunitar: celulele imune se autoregenereaza!!!! Sistemul imunitar se imbunatateste!! Vei fi imun La covid si la efectele adverse De La vaccin (pt cei care au Corp slabit)!!!!! O nanolipida nu se pune niciodata cu un metabolism sau ADN regenerat natural!! Oare doctorita aia (stiu De cine vorbiti) nu stie ce este postul negru si cum ajuta La organism???

Stiti cum e conspiratia @dobrin7m? E tot lucru necuratului, vedeti stiri, vi se programeaza niste imagini in creier, opinii, va infricosati intra spaima, va panicati. Incepeti sa ganditi pe dos, intra paranoia... VA ganditi La alte idei si scenarii si dati Mai departe informatia/frica.

Dupa aia se instaleaza INVIDIA, o persoana nevaccinata se lauda ca nu face vaccinu si ii ameninta pe cei vaccinati ca o sa moara, ca sunt satanisti ca o sa arda in Iad ca s-au vaccinat si rad de ei ca sunt prosti, cam asa e peste tot. Vad pe tot social media comentarii de genu, dar nu intru in discutii cu ei pentru ca sunt habotnici!

Mai e un alt thread aici la Generalitati, unde s-a Mai vorbit asta. Sunt crestini si aici care s-au vaccinat si nu s-a patit nimic.

Apropo o sa fiu experimentul vostru, eu am primele 2 doze De Pfizer, o sa o fac si pe a treia ca altfel nu Mai pot sa plec in voiaj pe mare pe navele de croaziera sa muncesc. Sa vedem ce se intampla La un post negru De 72 ore dupa a treia doza, ca sunt tare curios!!
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."
Reply With Quote