Subiect: AutoVortex
View Single Post
  #16  
Vechi 25.07.2021, 11:32:30
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 400
Exclamation

Citat:
În prealabil postat de dobrin7m Vezi mesajul
Desigur ca beneficiile postului negru sunt clare si dovedide pentru trup si normal ca si pentru minte.

Insa despre acest vaccin discutia este alta. In primul rand nu esti bolnav ca sa tratezi ceva, in al doilea lea nu este vaccin ca sa te imunizeze ca dovada ca vei continua sa primesti doze, si doze , si doze, strict numai si numai ca sa poti avea libertatea de a calatori si in scurt timp de a cumpara ceva.

Acest acest asa zis vaccin e numit de fapt terapie genetica, adica este introdus in tine periodic un mesaj cu instructiuni genetice.

Oamenii de stiinta au avertizat: nu se poate face vaccin impotriva virusurilor de tip ARN.

Apoi aceasta injectare , nu va scuteste de covid, va da doar libertate de a calatori , de a intra la spectacole, si in scurt timp de a cumpara sau vinde.

Esti tanar , stiu acum nu are nici o importanta varsta de 70 de ani pentru tine insa cand te vei apropia de ea atunci vei realiza cat de important este sa traiesti cu cativa ani mai mult.

Ca sa fi experimentul nostru va trebui sa tinem legatura cativa ani. Aceasta terapie genetica nu a fost testata pe termen lung, nu se stie care sunt efectele adverse in ani. Mai mult de atat, nu se stie , din lipsa unei testari pe termen lung , spre exemplu care sunt efectele adverse pentru cei cu RH negativ, sau cu boli autoimune deja mostenite.

Aici in UK deja oamenii mor de la vaccin sau sunt infectati. Singurii infectati aici sunt cei vaccinati. Eu si sotul meu nu suntem vaccinati si la munca la sotul meu aproape toti vaccinati si acum sunt toti bolnavi de covid. Doar sotul meu nu.

Baiatul unui coleg, 37 de ani, a murit de la vaccin. Aici numai auzi, a murit X, a murit Y, de ce ? de infarct. Majoritatea ce mor de la vaccin acum cauzele sunt infarct sau avc. Acestia sunt cei care au avut probleme de inima multi nedescoperite. Dar va veni valul mortilor de boli , in ani, de la vaccinul facut azi.

Sfatul meu este sa schimbi jobul si sa opresti injectarile, ca nu se va opri aici, ve-ti fi injectati din 6 in 6 luni pana va va face sistemul imunitar praf.

In Uk cica varianta gama. Stai ca va asteapta si pe voi. Si cica varianta gama nu scuteste vaccinatii. Desigur dupa varianta delta si beta venii si gama. Au litere destule din alfabetul grecesc sa va faca sa va injectati cu instructiunile lor genetice.

https://www.msn.com/en-gb/health/med...?ocid=msedgntp

interesant. Sa fi de acord sa primesti in tine instructiuni genetice , om sanatos, sa nici nu sti sigur ce instructiuni sunt, si ce va schimba de fapt in tine, este incredibil. Si totul pentru ce? pentru bani si distractie.
Numai Dumnezeu decide cine more sau nu!!!!!
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."
Reply With Quote