View Single Post
  #24  
Vechi 10.03.2011, 16:44:30
mihaela75 mihaela75 is offline
Member
 
Data înregistrării: 27.03.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 37
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristinadaciana Vezi mesajul
... ma asteptam sa raspundeti " am 5 copii si mai vreau". Cand o sa aveti cel putin 5 copii atunci astept sa reveniti asupra acestui topic si sa va descrieti fericirea. Pana atunci... no comment ( sau cum s-ar spune pe romaneste : ciocu' mic ).
Draga Cristina,inchipuie-ti ca suntem amandoua in fata lui Dumnezeu.Mi-ai mai spune "Ciocu´mic"?Eu as spune si in fata lui Dumnezeu:"Doamne,am doar un copil,desi sunt casatorita de multi ani.Am folosit si folosim mijloace contraceptive si pacatuim foarte mult.Iarta-ma!Vreau sa gasesc o solutie la problema pe care o am.De aceea am cerut sfatul si parerile fratilor mei,pentru ca stiu ca traiesc in pacat.Si voi continua sa vorbesc despre pacatele mele,sa ma caiesc,asa poate ne vom limpezi cu totii mai bine anumite lucruri si vom lua decizii mai intelepte."

Cristina,sunt aici pentru ca sper sa intalnesc persoane cu experiente similare,care au depasit faza asta.Daca nu ai nimic concret de spus referitor la subiect,te rog sa renunti la agresivitatea de care dai dovada si nu uita ca suntem pe un forum Crestin Ortodox.Multumesc!Numai bine!
Reply With Quote