View Single Post
  #4  
Vechi 06.10.2011, 22:22:21
Scotland The Brave
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de ovidiu.mihai05 Vezi mesajul
eu cu el am facut o societate ,societate pe care kipurile am administrat-o amandoi,dar defapt nu s-a luat decat un singur contract pe ea,ea facand in skimb datorii de peste 350mil pana in prezent....in momentul cand eu i=am dat banii nu am fost decat eu cu el..dar de faptul ca i-am dat bani stiu in jur de 5-6 pers.suma exacta
Se pare ca va confruntati cu o problema complexa,atat din punct de vedere al dreptului comercial(forma societatii in raport de ,,aportul actionarilor" la activitatea ei)din punct de vedere al administrarii ei(volumul redus de activitate,un contract,raportat la nivelul ridicat al datoriilor)cat si dpdv al probarii imprumutului(doar marturii indirecte,daca le pot numi asa).

Ar fi indicat,pe langa ajutorul spiritual care cu siguranta este necesar,sa puneti in ordine actele societatii si sa contactati de urgenta o firma de avocatura care sa va reprezinte interesele.Dansii va pot sfatui cu privire la pasii legali pe care trebuie sa ii urmati.Pana cineva de specialitate nu vede actele societatii(ma refer in special la cele financiare)este greu de dat un verdict.

Dumnezeu sa va ajute.

Last edited by Scotland The Brave; 06.10.2011 at 22:27:09.
Reply With Quote