View Single Post
  #21  
Vechi 27.06.2020, 19:17:58
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.879
Implicit

Citat:
În prealabil postat de bihoreanul.pacatos Vezi mesajul
Pentru domnul Iorest, vreau să vă întreb, cum adică ați crezut că este scrisă la bâză povestirea ? Adică ați crezut că am scris povești=lucruri neadevărate=invenții sau că aș fi scris la bășcălie ?
Vă promit solemn că luna viitoare, pe la jumătatea lunii iulie mă duc la bancă, iau extrasul de cont și îl pun aici public ca să se vadă toate sumele pe care le-am transferat în ultima săptămână din aprilie cât și în prima săptămână din mai către acea persoană. Și o să vedeți că sunt exact acele sume despre care am scris în primele postări. Și să se vadă și numele ei real.
Domnule bihorean, nu e nevoie să publicați niciun fel de dată personală, extras de cont, nr de tel etc, pt că riscați să încălcați regulile de GDPR (protecția datelor personale), datele personale nu se pun pe net,lăsați-o așa că am înțeles că sunteți serios.

În trecut s-au mai făcut glume aici pe forum și nu știi din prima când e un lucru serios, acum am înțeles că e.

Majoritatea dintre noi nu am trimite bani către necunoscuți și cu asta basta, (chiar dacă vb cu cineva pe mail sau față în față tot un necunoscut rămâne).

Nu cred că ajută pe nimeni de pe forum să știe prea multe detalii tehnice, din simplu motiv că nu vă putem ajuta nicicum decât să învățăm din pățania dvs., nu suntem noi de vină pt ce ați pățit și din păcate nu sunteți singurul care a dat sume mari la oameni care pretind că rezolvă spiritual problemele.

Acum faceți răbdare și pocăință.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.

Last edited by Iorest; 27.06.2020 at 19:38:22.
Reply With Quote