View Single Post
  #73  
Vechi 05.02.2021, 16:06:09
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.288
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
............
Provocari, procesomanie, insulte, hule, obedienta, diversiune si lingusism, penibil.

Nu fug nicaieri dar ma opresc.

Rraspopitule, du-te de invata ce zice Domnul Hristos-Cuvantul: "Mila voiesc si nu jertfe!", invata sa nu judeci, sa nu oasndesti, sa nu insulti, sa nu lovesti, sa nu calci credinta in picioare si sa porti un dialog onest, sincer cu buna credinta! Asta ne invata BISERICA!

Rastalmacirea vorbelor mele si practicarea cu marsavie a tacticii decredibilizarii si compromiterii interlocutorilor incomozi e specifica securistilor infiltrati in BOR si propagandei si nicidecum duhovnicilor pe care-i idolizezi din interes ca sa ma scoti hulitor.

Nu-ti pasa ce-ti faci, nu te pazesti, esti obedient, iresponsabil si sinucigas-kamikaze.

N-am sa te ajut sa te distrugi, asa ca ma opresc din dialog pana revi la un ton serios desi nu ai avut asa ceva niciodata. Stiu ca n-am cu cine discuta caci v-a invatat satana si antihristul sa nu credeti si sa lepadati Calea Ortodoxa a dialogului pentru a practica prigoana, teroarea, exclusivismul.

Sunt aici de 15 ani, nu fug nicaieri, sunt oricand gata sa raspund.

Decat un lingusitor si un obedient la osandirile nedrepte ale BOR din vremea de trista amintire... asta te dovedesti .
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 05.02.2021 at 16:08:28.
Reply With Quote