View Single Post
  #6  
Vechi 07.10.2021, 15:14:56
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Sebastian_Stefan Vezi mesajul
Pai cum sa dau bani saracilor daca nu am niciun ban in momentul de fata? Ma consider un sarac in momentul de fata , da-mi tu si fa un bine
Hai sa-ti dau, cand ne intalnim daca chiar esti sarac iti dau. Folosesc doar cash, nu ma descurc cu bancile...

Daca dau, nu dau mai mult de 2-3lei saracilor. Doar daca ma impresioneaza cu o pveste trista dau si pana la 5-10 roni la o intalnire cu un cersetor. Ca sa scap de ei daca tot insista sa le mai dau si tot cer mereu pot ajunge si pana la 15 roni pomana. Apoi gata, ma apuca si pe mine panica. Si io-s sarac si cersesc asa ca nu pot ramane fara niciun ban de buzunar.

E o mare asceza sa umblii fara bani la tine. N-am ajuns la treapta asta inalta.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 07.10.2021 at 15:18:10.
Reply With Quote