View Single Post
  #61  
Vechi 27.08.2010, 18:36:46
andreicozia andreicozia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.02.2009
Locație: Hristos, Budha, Mohamed, Krisna, iubire, pace
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.810
Implicit

Citat:
În prealabil postat de TreciLaRugaciune Vezi mesajul
A fi roman o rusine? Rusine imi era daca eram American si traiam intr-o tara vicleana, sa omor oameni nevinovati pentru bani si putere, sa manipulez toata planeta cu tot felul de faradelegi si desfranari, cum si o mare parte dintre Romani este manipulata. Atunci imi era rusine. Nu ROMAN DOMNE, care am fost BINECUVANTAT cu cel mai mare lucru posibil pe aceasta planeta, sa fiu Nascut intr-o tara Ortodoxa care a fost plina de sfinti si inca este, si a fost condusa de oameni credinciosi si sfinti.
Si atunci ce cauti bei Binecuvintatule in Irak si Afganistan? de ce-ti trimiti fii acolo sa fie partasi la crima sinistra asupra umanitatii care zilnic are loc.

Chiar si Hristos te-a avertizat ca o sa suferi amarnic daca ataci pe cei mai saraci dintre saracii lumii, pe copii, femei si batrini saraci si nevinovatisi si ca astfel DAI IN EL! ! !.

Cele 10 000 000 de avorturi din tara nu sunt nimic pe linga pacatul asocierii cu antihristul impotriva oamenilor sarmani dar cu DEMNITATE si curati la suflet!
Reply With Quote