View Single Post
  #11  
Vechi 15.07.2011, 00:15:07
adiculetz adiculetz is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 14.07.2011
Mesaje: 1
Implicit pt acel nimeni cherub!!!

in primul rand Doamne iarta l caci nu stie ce spune!!!
prietene..., ori te afli intr o eroare totala,ori a intrat sarsaila in tine si nu sti ce vb, ori esti foarte prost! Pai u ai curaj sa aduci asemeni jigniri unui sfant pe pamant? unui inger al lui Dumnezeu?
Idiotule, eu nu l am cunoscut personal dar am auzit de minunile pe care Dumnezeu le savarseste prin acest parinte(parintele Gabriel),am venit la mormant pt ca am av o pr f grava d sanatate cu tata si rugaciunile noastre au fost primite de Dumnezeu prin intermediul parintelui si tata s a vindecat ca si cum nici nu ar fi fost vreodata bolnav. Sotia prietenului meu pe care l am adus sa se roage deasemeni la mormant s a vindecat prin minune Dumnezeiasca de o boala foarte rara si grea aceea de coagulare a sangelui. Am trimis deasemeni doi frati care s au rugat pt tatal lor care bause alcool etilic si era ca si mort iar acum e sanatos... si alte minuni!
Iti sugerez dak nu ai ce face sa pui mana la munca sau dak sti sa citesti sa inveti ceva util. Ca sa nu mai zic de pseudonimul ales de tine care inseamna:CHERÚB s. m. 1. (în arta asiriană) figură compozită a geniului păzitor al Soarelui, un taur cu cinci picioare, cu figură umană și cu coadă de leu. 2. figură decorativă de copil înaripat, în mobila și arta decorativă a Renașterii italiene. (< fr. chérub). Deci cred k esti un nimeni care ai dori sa t afirmi... dar ti am spus mai sus ce ai putea face intr adevar util.
Cere ti iertare parintelui ... mizerie fara suflet sau mai bine zis vandut diavolului caci alceva nu esti, dekt o mizerie!!!
Reply With Quote