View Single Post
  #5  
Vechi 22.11.2010, 21:19:49
colaps's Avatar
colaps colaps is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.04.2010
Locație: dor de Moldova...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.210
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Mirela0110 Vezi mesajul
eu zic ca e o facatura ... eu nu cred ca cineva este atat de dus cu pluta (ca sa nu folosesc un cuvant mai urat, ca vb ceea e site ortodox, ca daca era un site oarecare, de barfe, sigur as fi zis un cuvant "neortodox") ca sa voteze pentru viata copilului lui... adica care ar fi scopul? daca ar fi vrut sa renunte la copil ar fi facut-o pana acuma, mai ales ca e in 18 saptamani, moment in care se face avort provocat..... cine stie ce se urmareste in urma acestui sondaj, cine stie de fapt ce se voteaza sub aceasta masca de ....
si daca intr-adevar ar fi adevarat, eu zic ca oamenii aia nu sunt sanatosi la cap. in afara de constiinta, moralitate, umanitate, inima, le lipseste si ceva din creier ... dar ce ne mai mira in lumea asta ?
am votat si eu si vedeti ca daca dati refresh la pagina se actualizeaza votul si se poate vota de mai multe ori consecutiv. eu as fi vrut sa votez pana cand nr de voturi sa dea nastere il depaseste pe cel de a nu da, dar tre sa stai sa votezi la greu.
Dacă încerci să votezi de mai multe ori ne spune c㠄Thank you, we have already counted your vote.”
__________________
Sunt împotriva: avortului, homosexualității, sectelor, ateismului, masoneriei, păgânătății, ereziilor, ecumenismului, băncilor, cipurilor și actelor cu cip, politicianismului și a părăsirii patriei.

Să ascultăm de poruncile lui Dumnezeu și atât! Viitoarele legi și acțiuni statale nu vor duce decât la compromiterea noastră ca ființe dumnezeiești și la pierderea libertății. Noi nu suntem legați de aceste rânduieli lumești deșarte și satanice, ci doar de voia Domnului!
Reply With Quote