View Single Post
  #79  
Vechi 01.02.2016, 16:24:04
Copacel Copacel is offline
Banned
 
Data înregistrării: 02.08.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.140
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Jonnyw2013 Vezi mesajul
Replica??? daca intelegi ce a vrut omul sa spuna, e memorabila.
O pagina din 3 de pe Internet este erotica,asta e reala ,dar nememorabila.:-)
Mai sa fie asta dupa ce statistica ? Dar cum bre eu nu dau de astfel de pagini ?
Citat:
La un moment dat am incercat sa fac tot asa ceva memorabil,si probabil unii au luat aminte.In urma cu cativa ani am jignit cu vorbe, si am primit inapoi dupa vreo jumate de an, si eu alte vorbe urate,de la altii.Am realizat ca e foarte important ce vorbesc,scriu, pe Internet.Ca ce dai aia primesti.
Am luat un vot al Tacerii de un an pe Forumuri .Am parasit efectiv Forumurile.Am zis ca e ceva altfel.A fost un Forum mai mare de cateva sute, unde am fost prea agresiv si incisiv , de fapt dadeam replica la cum erau si cei din jur.Am spus la plecare de ce am plecat,am spus data cand am avut conflictul si dece.A trecut anul, si am incercat sa revin, dar Forumul nu mai era.Coincidenta sau nu, nu stiu?

Matale cati ani ai ?
Citat:
De asta are nevoie lumea Internetului, de mai multa intelepciune,taierea voii,intelegerea opiniei celuilalt.
Citat:
Certuri am avut si eu, si am auzit destule la randul meu.Nu e ceva NOU!
Lumea internetului este aceiasi lume ca si lumea reala.
Citat:
Sa revin la ce am spus intial.Ce am vrut sa arat cu lucrul asta.In primul rand ca daca
vreau sa intru sa calc stramb imi ajung cateva secunde.Daca vreau sa Blochez dureaza ceva timp.
Deci repet:
Stai sa vezi daca incerci sa scapi de o patima si sa te lupti cu ea cat timp iti
ia ...Ia sa vezi tu matalutza cand incepi sa lupti cu propria ta persoana impotriva propriilor tale patimi care au devenit o doua natura.Ia sa vezi tu
acolo adevarat razboi...
Citat:
1.instalare XP,nu se instala Essentiale antivirus ca nu mergea decat cu W7-->
2.Updatare Memorie la 2Gb--> instalare W7 -->insuficient
3.Updatare Hard disk--->insuficient
4.achizitionare calc second hand
5.reinstalare K7+essentiale antivirus--->
Ma rog a durat ceva ca nu m-am ocupat numai de asta.
Spovedanie, lupta cu gandurile, cerere de ajutor de la Hristos, acatistul
mantuitorului nostru IIsus Hristos...nu tampeniile astea de mai sus.

Citat:
Cativa care imi apar in cap:Imparatul David, JFK , Bill Clinton, Emil Constantinescu si ca sa nu fim noi stresati ca numai noi am fi slabi de caracter, imparateasa Ecaterina a II-a a Rusiei.
Ai frate compari psalmistul David cu astia ? =))
Citat:
Lumea reala e mai putin ispititoare ca cea virtuala.De ce?
Ia sa ai niste colege care nu poarta nici sutien si chiloti si se mai lauda
cu asa ceva, ba chiar de abia asteapta vara se se imbrace-dezbracate ca sa se vada peste tot ? :))
Ia sa te vad atunci.Vai pai fara rugaciune asupra ta nu rezisti nici 5 minute.
dar apoi cu programele alea ale tale =))

Citat:
Lumea virrtuala. Casti ochi o vreme stramb, si bineinteles vrei mai mult.Gasesti acum si site-uri care iti pot face legatura cu diverse persoane, si ca sa fii baiat istet nu te
complici cu cineva din zona, ca sa nu fie discutii.Iti dai intalniri in alt oras ,hoteluri
etc.Si nimeni nu stie.
DAR DUMNEZEU VEDE!!!
N-ai nevoie bre de siteuri.Tot ce trebuie este sa spui, ca se gasesc femei care
sa-si insele barbatii mai mult din placere (nimfomane) altele chipurile din diferite motive.
Reply With Quote