View Single Post
  #22  
Vechi 30.09.2010, 17:38:07
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Uite aici că începe teroarea și controlul robotizat, că se dau rovinete electronice...

Apoi cu CI și apoi te ștampilează cu timbru RFDI sau îți bagă cipul ca la balene și la rechini... caziere, bani, istoric, anamneze, asiogurări, vot, tototot... să vezi ce ''mișto''...

Deci iată iese și apare din poft, soft, moft... așa ne trebe dacă suntem mereu primii la a ne autodistruge și batjocurii... control total din satelit și cu camerele video și prin unde, control laser de peste tot...
ori plătim dările și ne închinăm la gLume ori boschetar și la șatră...
dar și pe țigani îi obligă mâine poimîine...

Păi are voie să te urmărească ei, poliția de la schengheena dacă nu ești sub urmărire penală? De ce mă consideră infractor polițistul turmentat? De ce nu respectă constituția și dreptul la a nu fi urmărit fără probe? Nu se mai respectă nimic... și iată că eu cică am pretenții... prea mari... păi nu e obligator să respectăm cu toții constituția? Că de Dumnezeu nici că poate fi vorba sățL respecte cineva... că dacă L-am respecta cu adevărat ne-am feri de minciună și păcate și mândrie... dar la noi ca la nimenea, e plin de artă, ceartă, ce artă? Păi e artă marțială, aia e o... aia e. Slugărnicie și întietățuri în cinsim și sadism... iar noi, cobaii satanei. Jucăria lui preferată... urmărire generală.

Last edited by vsovivi; 30.09.2010 at 17:48:55.