View Single Post
  #1561  
Vechi 11.04.2019, 14:18:56
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.226
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Mihnea Dragomir Vezi mesajul
Mai maestre, pe topicul acesta suntem ocupati cu combaterea evolutionismului. Pentru combaterea ereziilor cu care secta voastra va indoctrineaza la sinagoga, sunt alte topicuri dedicate.
Din ce sectă face parte îndoctrinatul? Ce afirmații eretice a făcut părintele cu părul alb dragă Mihnea? Aș fi de partea ta în discuție ca să apărăm ortodoxia dar nu pot fi fără să înțeleg mai întâi cu ce a greșit omul? Te rog să-mi explici și mie și cititorilor dacă nu te superi pentru că m-ai făcut foarte curios lovindu-l cu secta, cu erezia, cu îndoctrinarea cu deraierea de la subiect.

Sf. Petre nu te supăra pe colegii de forum, așa eram și eu lovit de creștinii de azi, exact așa ca tine, până am fost banat de admin căci ei au fost crezuți ca drepți nu eu care le scriam sincer și nu-i pâram la admin. Mă regăsesc perfect în tine și în sfintele tale patimi și-mi aduc aminte cu durere. Pare că lucrurile la unii între timp nu s-au schimbat deloc în bine.

Deci te sfătuiesc să ai răbdare cu noi că nu știm ce facem.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote