Subiect: Ajutor
View Single Post
  #25  
Vechi 24.06.2021, 13:25:47
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Citat:
În prealabil postat de Moroco
Ca fiu din poBOR cred in ortodoxie si in Cele 7 Tr.Ap. dar mai ales in Hristos-Cuvantul lui Dumnezeu si in invatatura Lui. Aia rulz!
Anatema lui Moronco pentru hula si lepadare de ortodoxie!
Care hula? Care lepadare de ortodoxie? Nu pricepi ca necredinta ta vede pe dos dand blesteme si anateme pe dos?

Cum mi-ai putea da tu anatema, terolog raspopit, daca nu-mi esti duhovnic? Te-ai erijat la butoane? Te crezi parintele meu duhovnicesc? Nu mai poti tu de grija mea sau a fratilor ortodocsi pe care ii faci prosti, nebuni, eretici, sectanti, demonizati, satanisti. Decat un pripit, orb ce nu-si vede trufia-demon, asta esti.

Cine nu iubeste pe Hristos-Cuvantul este scris sa fie anatema!

Citat:
Cuvintele astea ale tale scrise vor sta la infricosatoarea judecata inaintea ta.

Ele vor fi osanda ta in veci.
Sa ajute Dumnezeu sa fie asa si astea sa ma ”osandeasca” la RAI in veci!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 24.06.2021 at 13:28:20.
Reply With Quote