View Single Post
  #73  
Vechi 23.07.2021, 16:40:16
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit

Sa nu-ti vina sa crezi.
Dupa o saptamana de gimnastica serioasa am slabit cu chiu cu vai la grasimile de pe burta cateva degete si ma gandeam ca merg intro directie buna.

Am facut gresala sa manc bine aseara caci ma simteam slabit: peste, branza, paine, icre, rosii, 3 beri, o inghetata pana m-am saturat bine de tot. Am mai si baut 1 litru de apa de la frigider in 2 reprize.

Azi am mai baut un smootie de fructe, grape, mar, afine, banana, fructe de padure si cand ma uit la burta, grasimea prectic s-a dublat.

Deci e clar, grasimea se depune aproape instantaneu, de pe o zi pe alta exact in zonele cele mai periculoase, in/pe vene-artere, organe interne si pe burta.

Sa nu-mi vina sa cred! E de necrezut dar ma uit la clisa de pe burta si sunt nevoit sa cred caci aseara eram alt om, aveam jumate din grasimea de azi.

Inapoi la rugaciuni si post si inapoi la gimnastica puternica de transformarea grasimilor in muschi-fibra si energie buna!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 23.07.2021 at 17:07:22.
Reply With Quote