Subiect: Daca...?
View Single Post
  #19  
Vechi 12.11.2006, 07:48:24
dmb dmb is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.10.2006
Mesaje: 277
Implicit

Acum pe linga toate cuvintele voastre frumoase ramin faptele. Ori faptele arata cu totul altceva decit cuvintele. Unde este un atentat cu multi morti este islamul in spate. dati-mi voie sa ma indoiesc ca voi musulmanii de pe forumul asta sinteti singuri care ati inteles coranul si cei din toata lumea nu! Cert este ca coranul da posibilitatea celui care vrea sa ucida sa o faca. NT nu!
In privinta sotiilor nu-i deloc un argument daca a avut cutare de ce sa nu aibe si Mohamed!
Conditiile de la inceputul lumii si pina cind Mohamed nu-i mai ajungea vinjoleala sint cu totul altele.
OARE CINEVA INCLINAT SPRE POFTE CARNALE SE CASATORESTE LA 25 DE ANI CU O FEMEIE DE 40 Pai cazuri sint cu duiumul. Demi Moor ca sa-ti dau un exemplu mai cunoscut.Cert este ca desfrinarea este specifica islamului. Nu doar cea carnala (cu toate ca bordelurile de aici sint pline mai ales de musulmani, ) ci si a pintecelui. Chiar ramadamul care inseamna ajunare peste zi se termina intr-o orgie culinara.Si nu numai!
Desigur nu stiu multe despre poligamie. Nici nu am nevoie sa stiu. Femeia pentru mine este altceva decit un obiect de produs placeri carnale. Este un om. Desigur in islam chiar asta este greu de inteles.
Iar in privinta cit sintem noi de considerati ca credinciosi incearca sa-ti inchipui ca asi dorii sa vad Mecca sau gindeste-te la toate bisericile care ard in lume aprinse de islamici, la martirii crestini existenti si astazi din cauza acestei pseudoreligii blinde.
A da Mecca. Cum iti explici ca la Inviere nu moare nimeni in timp ce in Mecca in fiecare an mor cu miile? Acolo sint cei mai credinciosi dintre voi care au inteles coranul lucru care nu-i face sa nu-i calce in picioare pe fratii lor care au inteles si ei coranul. De ce nu se sperie nimeni la Inviere in timp ce in Mecca in fiecare an intrati in panica? Nu oare pentru ca Dumnezeul nostru este unul al iubirii iar al vostru al raului, al urii, al minciunii? Si fiindca vorbim de chip cioplit, vi se pare normal sa cadeti pe spate in fata unui meteorit?:p
Reply With Quote