Subiect: Ajutor Urgent
View Single Post
  #22  
Vechi 28.09.2010, 19:03:57
0rtodoxia 0rtodoxia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 21.09.2010
Mesaje: 97
Implicit

Citat:
În prealabil postat de crestinOrtodoxa Vezi mesajul
dumneata, prin tot ce-ai scris, putin lipsea sa ma si injuri si sa-mi zici ca-s proasta, idioata si semi-analfabeta. De fapt, ai zis astea deja, dar pe ocolis, in vorbe intortocheate.

Ce sa-ti spun, pana-mi sar ochii din cap,gunoiera de servici cum sunt-uite ce sigur am sa fac: NU mai scriu niciodata alt post pe forumul asta, nu de alta, dar nu vreau sa deranjez "sfintii" ca dumneata.

P.S.- din cauza dumitale probabil am sa evit ani buni sa citesc mai mult despre Sfantul Siluan. Nu ca n-ar fi Sfant, ci ca-mi aduce aminte de vorbele dumitale. Ma faci in toate felurile cu mult sarcasm si viclenie in cuvinte, chiar nesimtire la un moment dat- si apoi ma trimiti sa citesc despre Sf. Siluan.

Da, mersi frumos, dar mai bine nu!

Am citit cate ceva despre el pana acum, ce-i drept nu prea multe, ma gandeam sa mai citesc. Datorita dumitale n-o s-o mai fac. Multumit/a esti sper.

Inca o dovada ca tu esti desteptaciunea pamantului.
mai, iarta-ma te rog, nu te mahni, m-a ciondanit altul inaintea ta si la urma urmei tu nici nu esti departe de imparatie.. iarta-ma te rog.. si citeste pe Sf Siluan, o sa te ajute sa ma ierti, te rog iarta-ma , am gresit rau, degeaba.. nu mi-ai gresit cu nimic.. imi pare foarte vrau si ma ocarasc pentru asta..iarta-ma.. dar e o idee buna aceea pe care ai zis-o.. aici o sa te amarasti..astia pentru un astfel de sfat ma pot si deloga definitiv.. ai pace suflet drag, m-am rugat pentru tine si am simtit ca ai un suflet foarte curat si ravnitor, iarta-ma!si roaga si pe Doamne sa ma ierte si sa ma certe ca sa nu mai fac!
Reply With Quote