View Single Post
  #302  
Vechi 24.03.2021, 13:24:19
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Vestea buna ca doi nebuni posteaza in veseli pe un forum ortodox ca sa vesteasca... prostia lor. Sa isi anunte global ca sunt prosti.

Vezi tu Moroco,o sa treaca timpul si o sa iti dai seama si ca esti prost dar si ca ai fost prost.

Si ce o sa faci cand "teoria" pamantului plat este invalidata si o sa vezi ca ... "Ai fost prost"? Dar asa cu spume de te-ai dat in stamba pe un forum?

Si ce vestiti voi oamenilor? Ca pamantul e ca in benzile de desene animate ale sectrilor?
Ca-s prost rau mi-am dat seama. Insa alta prostie am si nu aia pe care o tot afirmi dumneata.
Daca Cred in cele 7 Trambite Apocaliptice romanesti sigur nu-s prost!

Vad ca nu te poti abtine, atunci iti fac un thread ca sa nu mai intoxici tot forumul cu analizele tale.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa