Subiect: reiki
View Single Post
  #10  
Vechi 28.06.2009, 16:15:28
antoniap
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de eulaura Vezi mesajul
despre ce informatii este vorba, si unde le-ai gasit sau cine ti le-a dat? si de ce spui ca daca nu te opreai la timp te indraceai? chiar asa de negativa e chestia asta? eu oricum n-o sa ma bag in asa ceva , nu ma bag in ceea ce nu cunosc, dar nu stiu ce o sa se intample cu persoana aia foarte apropiata mie despre care vorbeam... saptamana viitoare ar trebui sa mearga acolo pentru a treia oara si pare nerabdatoare. ... daca e asa grav cum spui sper sa-si dea seama la timp, si sa se opreasca... pentru ca daca ii spun eu nu cred ca o sa ma asculte. of, nici nu mai stiu ce sa cred.
Am gasit o astfel de carte la o librarie. Acolo citeam cum o persoana cunoscuta mie se ocupa cu asa ceva. Cu putin timp, o asistenta incercase sa-si experimenteze cunostintele despre bioenergie pe mine. Ma intorceam de acolo aproape lipsita de putere. Asteptam insa cu rabdare sa vad si minunea, sa vad o imbunatatire. In locul acesteia, am avut niste vise tare ciudate. Asta se intampla in urma cu vreo 18 ani.

Am citit apoi cartea ,,Minuni si false minuni" si articolul din Formula As. In timp ce am avut cartea despre aceasta energie in casa, nu am putut colabora eficient cu niciun duhovnic. Simteam o forta reala care ma impingea sa plec din Biserica, de la Sfintele Masluri. Un duhovnic bun si niste Sfinte Masluri m-au trezit la realitate. Asa am aruncat din casa ce am considerat nociv pentru suflet.
Reply With Quote