View Single Post
  #2  
Vechi 04.07.2012, 02:37:09
Ekaterina's Avatar
Ekaterina Ekaterina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.03.2012
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.284
Implicit

Pentru mine acesti baieti rai din descrierea dumneavoastra se incadreaza in: muschi de fier si privire de vitel. Ceva mai dezgustator si mai revoltator nu gasesc decat acesti baieti siguri pe ei, barbari in loc de barbati, in fine, chiar ma intreb cum pot fi femeile atrase de asa specimene. Cred ca femeile atrase de acest gen de barbati sunt ori imature, ori au ceva probleme de perceptie. Eu sunt o fire foarte sociabila, am multe prietene, dar nu cunosc inca un caz de genul asta, o prietena sa fie atrasa de acest gen de barbat, va spun asta pentru ca mai sunt si fete normale si baieti asemenea.

Tind sa cred ca mai exista bun gust si oameni care sa nu confunde bunatatea cu slabiciunea, e o mare diferenta. Un om smerit are demnitate, nu poti sa faci ce vrei din el, el este smerit pentru ca este firesc, nu este prefacut, nu este ipocrit, dar cand este cazul sa ia atitudine o face si asta nu cu pumnul, deoarece sunt si alte modalitati mai eficiente. Si mai cred ca cine rezolva cu pumnul, nu poate cu mintea. Oamenii intelepti nu intra in acest joc al lumii de provocare.
Reply With Quote