View Single Post
  #21  
Vechi 17.08.2020, 13:22:43
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MGTOW4life Vezi mesajul
Îi voi chema la mine pe fiii mei ai luminii născuți din focul meu. Cei împrăștiati printre neamuri. În sânul lor ard îngerii mei. I-am separat printre străini pentru ca să înțeleagă cum e printre cei care sunt morți și nu au duh. Doar ei vor auzi glasul meu în spirit și vor veni la mine.* După ce îi adun, iadul nuclear se va dezlănțui. Popor după popor și oraș după oraș va fi pedepsit cu focuri nucleare. Sodoma și Gomora va arde.* După Curva de pe Bestie va mai domni doar o vreme.

*Vă doresc tuturor credință tare pentru vremea extraordinar de grea ce va veni.
Astea cum le generezi? Exista o aplicatie pentri asta?

Fraza cu "adunare in spirit" are aroma sectara.... Doar ei plutescin neant.


Aia cu nucleara este prea stiintifica nu pare pentru toti, e trasa de par. Pe partea de conunicare Dumnezeu nu foloseste nume de twhnologii ci arata efwcrelw... Deci esti pe langa scriptura.

"Va doresc"... Dumnezeu nu face urari si nici dorinte, Dumnezeu sa porunci si indemnuri outernice.


Esti praf. Nu te duce capul. Citesti numai brasoave si le pui pe net. Din colectia brasoave sectare...

Dragule, pentri scriptura iti trebuie multa minte...

Un mesaj mult mai clae este in scriptura care are o alta tioolkgie de mesaje, incurajare pozitiva chiar daca serioasa si nu infricosare si speriere.