View Single Post
  #1734  
Vechi 26.06.2021, 22:28:11
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Petru7 Vezi mesajul
minciuni Č™i răstălmăciri Č™i cu interpretări viclene, cu echivalenČ›e răstălmăcite ale textelor postate de alČ›ii.

Ia o pauză. Čši-ai face un bine.
Ai un defect profesional vrei sa poti numara toate virgulele. Spor, poti sa iti dedici toata viata numararii virgulelor

Daca viata ta si dreptatea ta sta in cat de corect sunt pise virgulele mele atunci spor la a-ti scoate praful din ochi.

Legat de minciuni si defaimari cred ca Moroncelul este contribuitorul #1 al forumului pe tema halucinatii nebunie sectarism paranoia si visare mistica. Un caz patologic sustinut furibund de o persoana cu probleme, dereglat recunoscut de mai multi de pe forum.

Asa ca esti in barca lui Moroncel, asuma-ti oala de noapte pe care colegul tau o plimba si o impartaseste din belsug pe toate threadurile.

Pentru ca invatatura lui este si a ta si e doar un continut din oala de noapte numita nip.

Lasa-ma cu textele vezi-ti de barnele din ochii tai. De toxicitatea amicului tau si a pozitiei tale. E cu mult mai grava decat toata lista mea de virgule lipsa. Verifica-ti te rog barna din ochi.

Iar asta cu Duhul Sfant, daca la voi teollgia e facuta de toate babele online si e postata de teoloaga "lelita nu stiu cum" atunci va meritati ce lasati in urma confuzie si mizerie.

Dar si asa nu e gresit ce s-a zis acolo ca sunt in opera voastra "dogmatica" suficiente nebunii incat sa fiti mai rai decat arienii.

Last edited by gpalama; 26.06.2021 at 22:30:42.
Reply With Quote