Subiect: Lupta cu malahia
View Single Post
  #125  
Vechi 25.12.2016, 19:01:47
Emanuel971 Emanuel971 is offline
Member
 
Data înregistrării: 09.03.2016
Mesaje: 39
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Sindbad Vezi mesajul
offf, mare e gradina Domnului si multi prosti gasesti acolo.... bah, daca toti barbatii care o "freaca" ar face ca tine s-ar duce de-a dura omenirea... si nu ma refer la masturbare ci la felul in care incerci sa te lasi... daca incerci sa bati vreun record al satului in care locuiesti las-o si tu mai moale (sic!) un pic, dar altfel baga la cap ca este ceva natural la varsta ta "activitatea" aia. apuca-te de-un sport si socializeaza, teica, cauta sa cunosti o fata si faceti chestia aia impreuna.

edit.dar ai fost cam precoce... daca cauti parintele potrivit o sa-ti zica ca esti in pericol sa orbesti! hehehehehe
Eu nu stiu ce cauti tu pe un forum ortodox.Daca ce imi zici tu are si cea mai mica legatura cu ortodoxia.....
Nu te obosi sa imi raspunzi ca nu stau sa ma cert cu tine,sau cu altcineva,oricum nu celor ca tine le-am scris postarea anterioara.Am scris pentru cei care sunt cu adevarat ortodox si care mai au putinta de a discerne ce e bine si ce e rau(pentru asta nu ai neaparat nevoie de un preot).Sa fiu sincer cu tine,daca nu as fi stiut ca am scris pe un forum ortodox si as fi citit pur si simplu postarea as fi bagat mana in foc ca sunt pe vreun forum de doctori,psihologi si ce mai vrei tu.
Reply With Quote