View Single Post
  #407  
Vechi 27.10.2017, 00:13:05
Jonnyw2013 Jonnyw2013 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.02.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 687
Implicit

Emiliane Dumnezeu sa te binecuvinteze pe drumul pe care ai apucat.
La un moment dat am vazut un user cu numele Emilian Botos activ si nu mai stiu celalalt nume logat, deci nu asta Igor Paslusnik, dupa ce erai plecat la Sfantul Munte Athos de cateva luni.M-am gandit atunci la tine, si am vrut sa iti scriu dar am amanat din lipsa de timp. Igor ,in primul rand ai grija de lumea reala ,priveste oamenii in fata si le zambbeste ,tot mai multi oameni vor avea nevoi de empatie in anii ce vor urma. Aici pe Internet este o problema reala cu comunicarea, si prea usor se ajunge la conflicte si vorbe grele . Nu privi inapoi !

Lumea va avea nevoie in anii ce vor urma de oameni cu care sa relationeze in lumea reala,cu oameni care sa le zambeasca,cu oameni cu care sa vorbeasca,oameni cu care sa empatizeze. Nu stiu ce a fost cu acea logare pe celalt cont cred, dar oricum iti doresc sa ramai ancorat in realitate ,acolo unde de fapt ai ascultare.
Dumnezeu sa te aiba in paza Sa!
__________________
http://www.cuvantul-ortodox.ro/2011/...-ca-pe-erezii/
"€žCând am ieșit pe ușa care mă purta spre libertate, am știut că dacă nu las ura și amărăciunea în spate, voi continua să fiu în închisoare€".-Nelson Mandela
Reply With Quote