View Single Post
  #28  
Vechi 22.11.2021, 19:08:50
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Demetrius Vezi mesajul
Nu ti s-a "trambitzat" ca Dumnezeu nu dezbina, leapada, desparte, lasa pe nimeni?
Tu ai auzit de ucenici si apostoli?
De ce anume si de cine i-a dezbinat si ce crezi ca li s-a cerut sa lepede si sa lase ca sa-L urmeze pe Iisus?

Iar ai scos involuntar o perla pe care o pui in dreptul meu aruncand vina pe Trambite?.. pentru ca nu vrei sa citesti cum se cuvine textele mele?

Hai nu te mai fa mereu ca nu stii citi si ca nu pricepi ce scriu insinund ca eu sunt prostul.

Nici acum nu-ti dai seama ca esti de rea credinta in dialogul cu mine?... din pricina ca nici tu nu crezi in Cele 7 Tr. Ap..
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 22.11.2021 at 19:11:44.
Reply With Quote