Subiect: mi-e frica
View Single Post
  #5  
Vechi 07.05.2007, 10:51:03
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

Citat:
În prealabil postat de arle
Sunt o fata tanara cu multe pacate pe care le regret.Parintii mei nu stiu daca cred in Dumnezeu asa cum cred eu....Totusi povestea: de curand pe la 2 juma (am) m-am trezit...in filmu un caz de exorcizare spunea ca 3(am) e ora diavolului si yo cred in asta....in disperare am incercat sa adorm da in zadar de frik am inceput sa ma rog la Dumnezeu sa ma apere eram super speriata imima imi batea la un moment dat mi s-au infundat urechile si am inceput sa aud un suntet si o vece care se tot repeta o forta apasa tot corpu meu ma ganeam la Dumnezeu Doamne Iisus Sfanta Fecioara Maria si forta devenea mai puternica si dintr-o data am spus cu voce tare si din suflet Iisuse! si dintr-o data forta s-a retras sunetele nu mai tipau in urechea mea ca inainte eram speriata la culme stiam ca a fost cera rau ceva demonic am inceput sa ma rog pt mila din partea Domnului Sfintei fecioare La Sfanta Treime si aja am continuat o ora pana m-a apucat somnu si am adormit f greu dupa ce mi s-a-ntamplat......aqm mi-e frica de mor sunt traumatizata nu stiu la cine sa apelez pentru ajutor sunt disperata
Si eu sunt un baiat tanar (cam trecut dar ce-areaface) care am avut si mai am astfel de trairi duium???, ma trezesc noaptea si daca sunt singur si e noapte imi vajaie capatzana, imi tziuie urechile, imi bate inima, transpir, ma blochez si alte alea... uneori chiar ma panichez. Si ce e de facut?!, poate sa tzi becul aprins, sau sa aprinzi televizorul, chiar sa spui o rugaciune asha cum spui ca ai facut, sau sa dai un telefon pe mobil la cineva drag. Ce e trist, si sper sa nu te distrezi de mine, este ca eu am unele senzatii din astea si ziua... asha ca daca la tine doar la ora 3 nici nu e asha grav :). Uneori mai imi si trece... sper :satisfied: :)
Reply With Quote