View Single Post
  #27  
Vechi 04.01.2012, 11:54:03
catalin2 catalin2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2007
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 9.706
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Lucian008 Vezi mesajul
Pe mine nu ca au o alta parere si o sustin m-a deranjat, ci faptul ca mint, trunchiaza mesaje, nu raspund la intrebari cand nu au argumente, dar nici nu recunosc ca nu au dreptate si ca sustin ca alti useri ar fi zis altceva decat au zis. Asta m-a deranjat si este o practica uzuala de aia am propus ignorarea lor.
Desi avem pareri divergente cu catolicii atat timp cat nu recurg la astfel de practici nu am o problema in a discuta cu ei.
Tu ai dat doar peste ceva foarte usor, ai avut doar cateva discutii cu userii adventisti, care nici nu sunt asa agesivi in comparatie cu alte cazuri. Ia scrie ceva despre penticostalism sa vezi cum iti raspunde penticostalul, dar cel ce ii intrece pe toti la un loc in agresivitate si aroganta este individul Erethorn, cu care ai si discutat. La inceput discuti obisnuit, pentru ca pare normal si apelativele folosite par doar exceptii. dar apoi exceptiile devin tot mai dese si te ataca constant, are si o gandire intortocheata si confuza, se contrazice pe tot felul de aberatii ale lui si apoi te acuza pe tine. Ceea ce e inbucurator e ca acest forum e o exceptie negativa, si pe forumul catolic era o atmosfera mult mai propice pentru un ortodox, fara cearta si am putut spune cam tot ce am scris pe acest forum fara sa fiu atacat aiurea.
Reply With Quote