Subiect: AUTENTICITATE
View Single Post
  #28  
Vechi 07.02.2007, 14:08:32
jeny
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de Va_iubesc
Citat:
Īn prealabil postat de cristiboss56
Cu bucurie vreau sa va anunt ca mi-am gasit si un duhovnic extraordinar in persoana parintelui PAUL de la biserica SF. MERCURIE , unde m-am si spovedit in urma cu citeva zile. Mi-am luat o piatra mare dupa suflet. Va spun cu toata sinceritatea ,dragostea mea fata de Dumnezeu s-a amplificat considerabil si o simt din ce in ce mai mare si in sens invers, de la EL catre mine. Viata mea a inceput sa ia o intorsatura la care nu ma asteptam niciodata . Viata mea s-a schimbat in bine sub toate aspectele si nu numai mie ,ci intregi famili. S-a instaurat o pace si o liniste sufleteasca pe care nu am avut-o niciodata. Va rog credeti-ma e o senzatie unica, care adinceste si mai mult dragostea si credinta in Unicul si Bunul DUMNEZEU .
Cristi, bucuria ta e si bucuria mea. Asta e una din cele mai bune vesti din ultimele zile. Multumesc! Slava Domnului pentru toate si sa ramai mereu in pacea pe care o simti acum.

Elena
MAICUTA DOMNULUI SA TE ACOPERE si sa ramaii cat mai mult cu aceasta liniste si pace in suflet, pace si bucurie care o poti dobandi doar prin spovedanie, Doamne ajuta
Reply With Quote