View Single Post
  #5  
Vechi 04.06.2010, 00:13:20
biancaalexa biancaalexa is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 03.06.2010
Mesaje: 23
Implicit

Sa incep povestea mea ,niciodata nu am avut succes in dragoste,mereu ma paraseau ma indragosteam si apoi ma paraseau nu am avut niciodata o relatie stabila desi am 21 de ani , mama mea a murit cand eu am avut 13 ani .
povestea mea incepe aici , anul acesta am cunoscut un baiat pe care il iubesc din tot sufletul meu ,l am cunoscut intamplator la sfarsitul luni februarie,si din 1 martie pana inainte de pasti am fost impreuna ,in ziua de joia mare ne am despartit ,deoarce el nu ma poate iubi cum eu doresc , desi el mi a zis asta dupa un timp ca daca nu o sa ma poata iubi 100% se desparte de mine ,el inainte a avut o relatie de 3 ani cu o alta fata ,el mi a zis nu o mai iubeste ,si ca nu se mai impaca cu ea pentru ca i a facut mult rau .si eu l am crezut , si acum ei s au impacat , ma doare foarte tare sufletul ,dupa un timp ma cautat fratele unui fost prieten de al meu care a studiat teologia ,i am povestit ce am patit ,mi a dat sa citesc sfantu Ierarh Nicolae timp de 40 d zile ,apoi intre timp Sfantu Spiridon ,Acoperamntu Maicii Domnului , bunavestire,Al2 pARACLIST al Maicii Domnului .psalmii ,Rugaciunea pentru binefacatorul tau ,Nascatoare de Dumnezeu ,el nu sa intors la mine ,am fost si la un bun parinte cu el,nu stiu cum il cheama pe parinte dar am fost in comuna sandra nu stiu daca sa mai auzit de el pana acum ,si i a zis lui ca nu i se arata doar daca este dupa Voia Lui Dumnezeu ,eu tot stau si sufar ,il iubesc din tot sufletul meu ,inainte mia zis ca da o sa fiu cu el ,si pe urma dintr o data ca nu ,si am decazut m am enervat si m am suparat pe Dumnezeu apoi mi am cerut iertare ,si ma rog iar la Dumnezeu , rugamintea mea este din tot sufletul meu din toata inima mea ,ajutati-ma va rog ce mai pot sa fac ,ce anume mai pot face ,ce sa ma mai rog la Dumnezeu petnru ca nu mai pot deja ,sufletul imi este zdrobit ,va rog daca stii un Parinte in oradea care este vazator cu Duhu ,va implor din suflet sa ma ajutati, imi cer iertare prentru greselile mele de ortografie ,dar m am grabit ,sper ca ma intelegeti .
Reply With Quote